"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...Velká TARDIS taška

9. srpna 2015 v 8:59 | Zdeňka M. |  Různé tvoření
V květnu jsem se rozhodla, že letos poprvé pojedu na Svět knih do Prahy, takže jsem potřebovala novou tašku. Mým hlavním kritériem bylo, aby byla velká a vešlo se do ní hodně knih. Jen jsem nějak neodhadla váhu těch knih. Ono, když vám na rameni visí dvacet knih, tak máte pocit, že vám s každým dalším krokem upadne. :-)
Měla jsem doma starou džínovinu, takže desing TARDIS se doslova nabízel...Taška je velmi jednoduchá. Jde jen o jednu velkou kapsu (vnitřek tašky) a dvě kapsy na přední straně. Pro větší úložný prostor, jsem našila boční strany (pruh látky). Na bílé okna jsem použila staré prostěradlo a na nápis POLICE BOX staré tepláky, na které jsem strojem vyšívala písmena.

Jednotlivé díly ze kterých se taška skládá:
- PD a ZD
- 2x boční a spodní díl (lze nahradit jedním dlouhým pruhem)
- 2x kapsa
- 3x bílé okno
- černý podklad pro výšinku
- popruh a kousky suchého zipu


Okýnka dveří jsem vyšívala na šicím stroji, stejně jako nápis - omluvte křivá písmena, jde o moji první strojovou výšivku. :-) Kapsy jsou na suchý zip, stejně jako velká vnitřní kapsa.


Ceduly s popisem policejní budky jsem si pouze vytiskla na papír a spínacím špendlíkem připevnila na tašku. Časem si možná koupím fix na textil a zkusím to tam napsat.


A takhle vypadá hotová maxi taška...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama