"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...Podzim nebo zima

5. prosince 2014 v 11:00 | Zdeňka M. |  Když fotím
Nepřijde vám, že je počasí (a vlastně i lidé) nějak zmatené? Když se podívám ven, tak mi vidím podzim a to se nám už pomalu a jistě blíží Vánoce. V úterý sice napadl poprašek něčeho bílého (z čehož jsem měla velkou radost), ale během středy už nebylo po sněhu ani památky. Ach, jo. Jak se mám těšit na Vánoce, když je venku spíše dušičkové počasí?
A pro změnu u Tesca máme vánoční stromek už od začátku října, asi abysme nezapomněli, že budou Vánoce. Celé je to šílené.


Proč nemohou být jednou bílé Vánoce? Ty byly naposled někdy, když jsem byla malá, ale od té doby není na Štědrý den žádný sníh, nebo alespoň u nás. Asi se budu muset přestěhovat někam na hory, tam by mohl být sníh. Ach, jo. Já vím, nemám si stěžovat, mohlo by být hůř, ale já si nemůžu pomoct. Třeba vloni jsem zimní bundu ani boty vůbec nevytáhla a celou zimu chodila v teniskách a vestě. Kde je ten mráz? Po zapnutí televize vím kde je, na opačné straně republiky. To naštve.Tohle šílené počasí ovšem má i jednu výhodu, snadno dotvoříte různá aranžmá. :-) Pokud máte podzimní s bílými nebo hodně světlými květinami, tak to připomíná sníh a vedle si z květináče udělejte "sněhuláka" a je hotovo. Takhle to vyřešili sousedé u nás v baráku.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama