"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...Je tohle normální?!

24. dubna 2014 v 15:33 | Zdeňka M. |  Myšlenky ve větru
Ve tři ráno mi zazvoní mobil, ještě se slepenýma očima po něm sahám a beru hovor. Ozve se opileckým hlasem:
"Zdeni, Zdeni, Zdeničko,
chci tě líbat maličko...
Ztratil jsem srdce v noc,
miluju tě hrozně moc..."


Chvíli jsem přemýšlela, zda se mi to zdá, ale bohužel je to skutečné, až moc. Pravda, nevím, co říct. Vlastně se ptám, kdo to je, protože tohle číslo neznám, odpovědí mi je, že Martin z Prahy. Já stále přemýšlím, už plně vzhůru. On dodává, že mě jednou potkal v Praze s Davidem, mým bývalým a od té doby na mě prý nemůže zapomenout. Tak jsem se tohoto básníka zeptala, proč mi volá ve tři ráno a on odpovídá, že sedí v hospodě, David mu dal číslo a on mi složil básničku. No a on mi ji musel hned povědět. Tak jsem mu moc poděkovala za krásnou báseň a zavěsila.

Je tohle normální? Po pěti letech se mi ozve kluk, kterého jsem viděla jednou v životě a téměř (nebo spíš vůbec) si ho nepamatuji. Tvrdí, že mě miluje a složí mi během popíjení piv poetickou básničku. Musím přiznat, že tohle se mi stalo poprvé v životě. :-)

Do rána jsem už neusnula a rána jsem obvolala staré známé z Prahy, ale hlavně jsem zavolala Davidovi. Chudák měl hroznou kocovinu a já ho seřvala, že je kretén a jak to, že dává moje číslo kde komu. A on mi řekl jen to, že jsem se Martinovi líbila už tenkrát, no a teď si vzpomněl...

Je tohle normální? Nejhorší je, že si toho kluka sice matně vybavuji, ale vůbec si nepamatuji, jak vypadal, nebo co říkal, prostě nic. On mi teď několikrát napsal, tak jsem mu ze slušnosti odpověděla. Co mám sakra dělat? Na tohle blbnutí jsem už trochu stará, já neumím SMSkovat jako nějaký puberťák.
Na to jsem vlastně nikdy nebyla. Jak se ho mám zbavit? Už vím, od Davida zjistím jeho adresu a napíšu Martinovi dopis, třeba ho to vyděsí a zase na mě zapomene. Ach, jo.

Promiňte mi, že tu píši tyhle blbosti, ale potřebovala jsem se z toho trochu vypsat. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama