"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...Diář 2014

26. ledna 2014 v 8:00 | Zdeňka M. |  Různé tvoření
Letos jsem si konečně pořídila diář. Pro někoho je to možná samozřejmost, ale já ho nikdy neměla. Dřív jsem měla maličký školní, a pak jsem už používala jen zápisníky, ale chtělo to změnu. Ale jaký si vybrat? Existuje taková škála druhů. Já však nepotřebuji žádný "značkový", a tak jsem si jeden týdenní nakonec vybrala, ale něco mu chybělo, proto jsem si ho musela vylepšit...
V první řadě jsem na něj potřebovala gumu na uzavření. Sice bych mohla prodiravět zadní stranu a gumu provléct, ale zvolila jsem jednodušší způsob, v galanterii jsem si koupila pruženku do pasu, naměřila si ji podle diáře a sešila ji. Jednoduché a rychle, přesto to splní účel. Jen tam gumu nemám napevno, ale je sundavací.


Po otevření tam bylo tak bílo a pusto, proto jsem neváhala a trochu si diář vylepšila nálepkami a kresbou z Malého prince, které miluje. Je to nádherná kniha s úžasným příběhem. :-)

Na další dvojstraně nesměla chybět má milovaná herečka Audrey Hepburn, kterou mám hlavně ve filmi Prázdniny v Římě.
A pak jsem si hezky vypsala své cíly a úkoly na tennto rok. Slovo předsevzetí nesnáším, protože je zásadně nedodržím. :-)
Pár nálepek nemůžou chybět.

Pak v diáři bylo několik stránek převodů jednotek, měny, časová pásma atd. To jsem nepotřebovala, tak jsem je přelepila papíry, a tak vzniklo místo na poznámky, kterého bylo v diáři hrozně pomálu.

A tak jsem vám představila svůj diář, se kterým se budeme setkávat každý měsíc. Rozhodla jsem se totiž si svými malůvkami vylepšit každý týden v diáři. K němu mám ještě zápisníček, kam si píšu náměty na články, nějaké poznámky a ještě nějaké náčrtky. I s těmi se tu uvidíme.Vždy na konci měsíce se pochlubím s "výmalbou" diáře a zápisníku.
Pokud vám tenhle nápad něco připomíná, tak jsem se trochu "opičila" po Opti-Mystique a její rubrice Ze školního diáře. Snad jí to vadit nebude, ale je to vážně skvělý nápad.


Používáte diář? A co si do něho zapisujete? Vylepšujete si ho nějak?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 26. ledna 2014 v 20:09 | Reagovat

Moc chytré, galanterie je pro galánky jak stvořená. :-)

2 Scrat Scrat | E-mail | Web | 30. ledna 2014 v 17:44 | Reagovat

Já myslím, že je to dobrý nápad :D
P.S.: Kdybys měla chuť můžeš se zapojit do challenge pro všechny fanoušky Doctora Who. Odkaz je v kolonce "Web" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama