"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...Jmenovky - dárkový stromek a Tardis

14. prosince 2013 v 22:31 | Zdeňka M. |  Různé tvoření
Dneska jsem měla tvořivou náladu a k tomu jsem balila dárky pro kamarádky. No, a aby byl obal úplný, tak jsem potřebovala jmenovky. Letos jsem však zkusila být "stylová", tak jsem nepoužila vánoční papír s panďuláky a sněhuláky, ale pěkný desingový. Chtěla jsem to ještě doladit, proto jsem si jmenovky na dárky nakreslila sama. Fantazii se meze nekladou a být originální je skvělý pocit.Trochu jsem přemýšlela, co nakreslit na jmenovky, aby byly ozdobené, a nakonec jsem udělala jakýsi "dárkový stromeček". Samozřejmě jsem je neudělala totožné, ale kreslila jsem to, jak mi dárečky vyšly. Nejhůře však dopadlo to paraple na vrcholu. :-)

A protože jsem blázen a znám jednoho velkého fanouška Doctora Who, tak jsem udělala jednu speciální jmenovku s Tardis. I když si myslím, že by to nemusela být špatná ozdoba na vánoční stromek. Kdybych bydlela sama, tak bych si nejspíš ozdobila stromek v barvách Tardis. Já mám Doctora Who taky ráda, ale nejraději mám desátého Doctora, který byl skvělý.

Tardis...úžasná modrá budka, kterou bych občas potřebovala. Tak proč si ji nevyrobit? Napadlo mi, že by to mohla být i pěkná záložka do knih.

A takhle vypadá zabalený dárek pro mou kamarádku Nikol.
Copak asi bude uvnitř?
Vytvořeno 14. 12. 2013
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Wolf Draven Wolf Draven | E-mail | Web | 15. prosince 2013 v 1:42 | Reagovat

Krása :) Seš fakt šikovná :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama