"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...Sobotní ráno

28. září 2013 v 10:32 | Zdeňka M. |  Když fotím
Přiznám se, že pro mě je každé ráno krušné. Komu by se chtělo z tepla postele? Hlavně pokud má v pokoji 17´C, jako to mám například já. Táta prostě neakceptuje, že už je podzim a venku je teplota kolem deseti stupňů, on ještě topit nebude, prý je teplo. Nevýhoda pokud bydlíte na vesnici v rodinném domku a máte "šíleného" otce, který zatápí pouze pokud teplota klesne pod bod mrazu. No, alespoň ušetříme za topení. Doma si vzít teplé ponožky, kalhoty a přes tričko mikinu. Ale jinak jsem alespoň otužilá.

Dneska jsem ale po šesté jela do klatovského bytu, kde je příjemných jednadvacet stupňů a to je nádhera. Venku ale byla psí zima. A tak jsem si uvažila ovocný čaj do oblíbeného hrnečku a popíjela ho v přítomnosti žluté macešky.


Máte rádi květiny? Já je zbožňuji a potřebuji je mít kolem sebe. V pokoji se mnou bydlí několik afrických fialek, břečťany a kaktusy. Plus si někdy přinesu květy do vázy, abych si zpříjemnila den.

Klatovy byly ponořeny do mlhy, že před rozedněním nebylo vidět na krok. Takhle to vypadlo z mého okna v 7 hodin. Mlha už stoupá, ale zadní domy jsou pořád uvězněni v nicotě. Občas nevidím ani ty nejbližší domy, kolem je prostě jen bílá prázdnota.

Jak si užíváte sobotní ráno? Také se vám nechtělo vstávat?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 28. září 2013 v 12:10 | Reagovat

Mmmm, čaj už jsem nějakou dobu neměla, to napravím. :-) Když kvůli mlze z okna nevidím ani nejbližší domy, je to zvláštní, ale na druhou stranu tak podivně uklidňující... Jinak to, že jsem teprve před chvílí vstala z postele asi o mnohém vypovídá. :D

2 Kelly Kelly | Web | 28. září 2013 v 12:34 | Reagovat

Ten hrneček je vážně strašně pěkný ^^ A ta mlha, páni! Nevím proč, ale mě vždycky mlhavé počasí dokáže strašně moc okouzlit, ta atmosféra je úžasná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama