"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...Kocour má tři roky... Všechno nejlepší!

14. července 2012 v 14:04 | Zdenina Vankov |  Moji mazlíčci
Zní to neuvěřitelně, ale Whiteemu jsou už tři roky. Kde jsou dob, kdy byl půlroční kotě? Už dávno to je velký kluk a rozhodně ještě větší osobnost. S ním ani chlapa nepotebuju, protože Whitee vdá tak za tři chlapy.
Pro něho je hlavní, aby měl pravidelně jídlo, pohodlnou postel, rád se rozvaluje před televizí či za počítačem, a aby mu něco neuteklo, tak hlídkuje po bytě. Jen toulat se nemůže, protože je to čistě pokojová kočka.
A nálada? Většinou se chce mazlit a hladit, ale vztekat se umí náramně. Občas je nevrlý, jen bručí, sotva se odvalí z postele k jídlu a zase zpátky. Jindy však má sportovní náladu a začne sprintovat z okna na okno jako šílenec, jen aby se mohl pořádně předvést, že je ještě ve formě a občas ho podezřívám, že se hrozně rád plete pod nohama, div, že ho nezašlápnu. Whitee je prostě pan kocour a ostatní, ať laskavě uhnou.

.
Whiteeho narozeniny slaví v květnu, ale až nyní o to píšu. Dostal granule, konzervy a kapsičky, takže jen a jen samé jídlo, což mu ale udělá asi největší radost. O hračky moc zájem nemá a pelechy nepotřebuje, protože má mou postel, kde mě laskavě nechá spát, ale hrozně se roztahuje.
.
Ještě teď si ho pamatuji, jak promočený plakal hladem a osaměním u našeho dvora, kde ho u hospod někdo vyhodil a odjel. Whitee však čekal v dešti na tom samém místě, zda se jeho páníček nevrátí. Když jsem za ním ráno šla, tak už ke mně utíkal, jako by říkal: "Tak tady mě máš!" a otíral se mi o nohy. Neměla jsem to srdce ho ta nechat, a jelikož jsme měli na půdě několik koček, tak jsme ho dali k nim. Whitee nevěděl, ka si má lehnout a tak spal za dveřmi na prkně a dychtivě čekal, až zase přijdu. Dala jsem mu tam krabici s mojí košilí a on se do ní hned zachumlal. Prospal skoro dva dny a já se na něho chodila dívat.
Získal si mě na první pohled, vlastně jsem si ho nevybrala já, ale on mě. Hned jsem přemlouvala sestru, zda si ho nemůžu vzít do Klatov. V týdnu jsem nakoupila všechno potřebné a další týden se Whitee stěhoval ke mně do pokoje. Hned věděl, jak chodit na záchod, doslova se na něho vrhnul, takže musel být pokojová kočka a zvyklí (až trochu závislí) na lidi.
Jak ho mohl někdo vyhodit? Stalo se to 9. září 2009, takže ho možná někdo pořídil dětem na prázdniny a po nich se ho zbavil. Což se stává celkem často. Jsou snad zvířata jen hračky, kterých se lidi zbaví, kdy je přestanou bavit?!
Whitee se nejspíš narodil v květnu 2009 (možná přelom dubna a května, ale já slavím květen) a od září téhož roku je u mě. Nádherný bílý kocourek s modrýma očima, bohužel hůř slyší, ale jako bytové kočce mu to vůbec nevadí. Nejspíš je kříženec s britskou kočkou, ale mě na plemeni nezáleží.
Pro mě je to mazlík, který se rád mazlí, ale nerad se chová, vždy jen hladit, případně si mi lehne přes ruku. Jen občas je trošičku nepříjemné, když mi leží skoro hodinu přes ruku a spí, já se nesmím ani pohnout. :-) Ale co bych pro svou lásku neudělala?
září 2009
Whitee
říjen 2009
Whitee
listopad 2009
Whitee
únor 2010
Whitee a já
Whitee se válí na polštáři
červenec 2010
Whitee 7/10
Whitee 7/10
září 2010
Whitee 9/10
Whitee 14.9.10
říjen 2010
Whitee 10/10
prosinec 2010
Whitee 1.12.10
Whitee 1.12.10
březen 2011
Whitee 6.3.11
Whitee 26.3.11
červen 2011
Whitee 20.6.11
Whitee 20.6.11
říjen 2011
březen 2012
květen 2012

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máte rádi zvířata?

Ano 94% (63)
Ne 6% (4)

Komentáře

1 Misha Misha | Web | 15. července 2012 v 11:30 | Reagovat

ten kocour je krásnej ! :-)
Vše nej :-)

2 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 15. července 2012 v 16:30 | Reagovat

Tak dodatečně gratuluju. :-) Ani jsem nevěděla, že si tě takhle vybral, dobře, že jsi se ho ujmula, udělala jsi dobrý skutek. V úvodu jsi o něm krásně psala. :D

3 Liliana von der Heide Liliana von der Heide | Web | 2. února 2013 v 21:45 | Reagovat

Jůůůů, ten je krásný a roztomilý. Hned bych se s ním pomazlila :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama