"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...Zavládla jsem nad Creatiem

8. května 2012 v 17:26 | Zdenina Vankov
Zdravím své věrné,
vím, že v dubnu jsem na blogu příliš nebyla a také přibilo jen málo článků, ale snad se začíná blýskat na lepší časy. Dokonce i čtení mě zase začalo více bavit, takže jsem zase zpátky. Vynasnažím se vám trochu vykreslit, co vás v příštích dnes snad nemine.
.
- Hned na začátku se dostanu k nadpisu tohoto článku. Chci se trochu pochlubit, protože se mi podařilo dostat se jako správce do Klubu snílků a do mých rukou spadla rubrika Creatio. Jedná se o takové představování díla "blogových" malířů, kteří mi pošlou (na klubový email) své dílko s krátkým komentářem a já to budu jednou týdně prezentovat v článku na KS. Zůstala jsem na stejném dni, jako tomu bylo v minulosti, takže ve čtvrtek ráno se můžete těšit na můj úvodní článek, kde se trochu představím a vyzvu všechny snílky na souboj. Ne, dělám si legraci. :-) Prostě budu ráda, pokud má rubrika bude aktivní a snad se najde hodně odvážlivců, kteří svá dílka pošlou.

.
- Káro se vám ve čtvrtek pochlubí, co dostal k narozeninám, protože mu v neděli 6. května byly dva roky. To je hrozný, jak ten čas běží, ještě nedávno to byl mrňous do náruče, co okusoval boty a nyní je z něho dvouletý hromotluk, co se s obtížemi vtěsná do křesla.
.
- Toddík se taky musí předvést, má hromadu fotek a 28. dubna oslavil devět měsíců, což je taky už hodně. Brzy asi půjde na kastraci, protože jinak se mi asi "usouloží" k smrti a to bych nerada. Pak se snad trochu zklidní, i když už i teď se začíná chovat víc jako dospělí a tolik neokusuje ponožky. :-)
.
- Na Deník Krvesaje se vrhnu o víkendu. Vím, že to už jsem slibovala několikrát, ale tentokrát určitě. Musím dohnat dva měsíce, což bude trochu fuška, ale tak trochu to dlužím Anně i vám, moji věrní. Mohu prozradit, že Annu čekají krušné chvilky a nebude to mít zrovna lehké, takže pocit beznaděje se taky ukáže. Jenže ona je bojovnice a určitě se s každou překážkou popere.
.
- V Literárním koutku dlužím recenze na knihy Demonata, Démon a zloděj, Massagre, Oliver Nocturno 3 - Krevní pouta a Oliver Nocturno 4 - Lovec démonů, tak se na ně také budu muset vrhnout. Vypadá to, že o víkendu budu mít asi hodně napilno. :-) Ale co bych pro vás, mé čtenáře, neudělala.
.
- Možná jste si všimli, že zmizel Temný snílek a nahradila ho moje nová přezdívka Zdenina Vankov, ale nemusíte si dělat obavy, vlastně jsem pořád stejný pesimistický "temný snílek" jakým jsem bývala, optimizmus mi nějak nic neříká, takže jsem pořád Zdenina. :-)
.
Tak to by asi bylo všechno ohledně "novinek", tak se s vámi rozloučím a zítra přibudou fotky s mým freťáčkem Toddíkem. Je to sice lumpík, ale stejně si už nedokážu představit, že bych ho neměla. Whitee by sice možná byl rád, ale asi by se mu taky stýskalo. Kdo by na něho číhal za rohem a pak na něj skočil? Toddík se kocoura nesnaží kousnout, jen po něm hupsne a tlapkami ho obejme. Kocour vždycky začne vřískat, jako by ho snad vraždil. :-)
Mějte se,
Zdenina Vankov.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Haimi Haimi | Web | 8. května 2012 v 19:21 | Reagovat

Tak to gratuluji :). Přeji, aby ti rubrika dělala dlouho radost a aby jsi s ní byla spokojená ;).

Zvířátka opravdu strašně rychle rostou. Vlastně, my dvě se známe už déle než dva roky, protože Kára si pamatuju ještě prezentovaného jako štěňátko :). Vyřiď, že přeji vše nej :).

Co mě docela děsí je, že ze mě ten pesimismus pomalu vyprchává. S ním se cítím bezpečněji, ale co už :D. Nová přezdívka je fajn, zní to vážně dobře :).

Na fotky se těším.

2 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 8. května 2012 v 19:42 | Reagovat

Zřejmě tedy začnu od konce, protože tvé nové přezdívky jsem si všimla hned po přečtení titulku článku. :-D Upřímně, nejvíc se mi líbila přezdívka "Temný snílek Zdenina". Zní to osobně a zvučně.

Hlavně se do článků, prosím tě, nenuť a nežeň. Když není múza, nestojí za to vynakládat zbytečné úsilí k ničemu.

Už teď mám tendenci napsat "chudák Anna", ale krotím se, když ještě nevím, co ji čeká.

Teddík nadrženec. :D Myslíš, že se po kastraci změní hodně, úplně, nebo se "jen" zklidní?

Káro, chlap v nejlepších letech, vyřiď mu, že mu přeji do života hodně ženských a zdraví. :-)

Gratuluji k rubrice v KS, vím, že KS už je něco "víc", takže tím pádem ti přeji co nejlepší úspěšnost tvého šéfování.

Tvá absence na blogu ti jistě prospěla, vždyť bylo pěkné počasí. ;-)

3 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 8. května 2012 v 19:43 | Reagovat

[1]: Páni, dva roky? Fíha. :-D Ty bez pesimismu? To si ani neumím představit...

4 Zdenina Zdenina | Web | 9. května 2012 v 7:25 | Reagovat

[1]: Díky. Jo je hrozný, jak ten čas letí. Vyřídím. :-)

[2]: Články by už přibývat měly, múza se mi snad již zase vrátila, i nálada trochu spravila, tak to snad bude dobré.
Anna je vážně chudák, ale ne kvůli tomu co jí čeká, ale spíš jak ji hrozně zanedbávám.
Toddík by se měl po kastraci jen zklidnit, povahově by měl být v dospělosti typický chlap, takže lenoch, co se rozvalí na postel a bude chrnět. :-)
Je pravda, že když bylo hezky, tak jsem skutenčě byla venku buď s Toddíkem nebo hafanama a kocour žárlil, protože je zavřený v pokoji, ale ten stejně celý den prospí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama