"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...Whitee nemá rád doktory

18. dubna 2012 v 5:23 | Zdenina |  Moji mazlíčci
Včera jsem byla s mým kocourkem Whiteem opět na veterině, aby dostal prášek na odčervení a zjistila jsem to, co už vlastně vím dávno - Whitee nemá rád doktory.
.
Do přepravky šel v pohodě, ale když si uvědomil, že nejdeme na parkoviště k autu, ale směrem k náměstí, tak si v přepravce lehnul a nepřívětivě pozoroval okolí. Tušil, co ho čeká a věděl, že ho budeme zase mučit. :-)
Tentokrát tam byla paní doktorka MVDr. Jana Kozáková, ale nejdřív jsme chvilku čekali v čekárně, protože v ordinaci byla paní s malým bílým pejskem. Co jsem zaslechla přes dveře, tak měl problémy s žaludkem a bere nějaké prášky.Do ordinace se mnou vklouzla i jiná paní s přepravkou, kde byl pejskem na uspání, aby mohl jít na stříhání a koupání, což mi přijde dost ujetý, uspávat psa, aby nikoho během koupání nepokousal. Když se pes nechce koupat, tak ho mýt nebudu, ne? Já ty lidi vážně nepochopím. Jistě, oni to vždy dělají pro blaho psa. Ptal se někdo z nich toho psa, co vážně chce?
.
Položila jsem přepravku na stůl a vyšoupla Whiteeho z přepravky, samozřejmě se mu nechtělo, takže to byla fuška, ale nakonec spočinul venku, v mém náručí a začal pelichat, co to jen šlo. Podezřívám, že to dělá schválně. Vždycky jsem samý chlup, a jelikož nosím tmavé oblečení, tak to vypadá úžasně.
Whitee mi nejdřív chvíli poseděl v náručí a když se paní doktorka dostavila ke stolu, tak mi skočil na záda a "příjemně" se mi do nich zaryl. Štěstí, že jsem měla vestu, jinak bych asi měla šrámy na zádech. To už ho paní dr. čapla a položila za záda, chytila za kůži za krkem, ja mu za bradičku pootevřela pusinku a prášek už byl v puse. Nechtěl ho spolknout, tak mu dr. trochu pomasírovala krček a prášek doputoval, kam měl.
Whitee putoval zpátky do přepravky, kam skočil sám a nebavil se se mnou. Já zaplatila, poděkovala a už jsem odcházela. Tentokrát to šlo docela rychle, ani jsme se s kocourem nemusely tolik prát.
.
V obchodě s potřebami pro mazlíčky, přes který chodíme k čekárně a ordinaci, jsem samozřejmě musela Whiteemu koupit nějakou mňamku, aby se se mnou doma vůbec bavil a taky Frotline Combo pro kočky.
Doma jsem mu ještě dala Frotline vodičku na blešky a klíšťata, trochu jsem si nechala stranou, což jsem následně aplikovala freťáčkovi Toddíkovi. Oba mě už asi nemají rádi, když je pořád jen otravuju, ale masíčko a dobroty ode mě papají, tak jsem spokojená.
.
Se Zoo-Veterinou jsem nad míru spokojená, v obchodě jsou příjemné prodavačky, které poradí, když nevíte, co koupit svému mazlíčkovi a v ordinaci je příjemně pan dr. Hlaváč a paní dr. Kozáková, kteří také rádi poradí. Zdejší psí salón jsem ještě nenavštívila, protože pajsky si myjeme doma sami a Whitee by asi moc nadšen nebyl. Toho by asi museli uspat stejně jako toho psa.
Více informací a pár fotek naleznete zde - http://www.zoo-veterina.cz/kontakty-vet-klatovy. Vlastně se jedná o síť dvou veterinárních ordinací a obchodů s potřebami spadající pod veterinární kliniku v Sušici.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 18. dubna 2012 v 15:23 | Reagovat

Neříká se, že se přes dveře poslouchat nemá? :D Každopádně tahle návštěva byla jako nic, jenom takové malé postrašení. :-)

2 Moniska Moniska | Web | 21. dubna 2012 v 19:35 | Reagovat

Myslím že především by se pes měl socializovat a vychovat. Koupat se samozřejmě pes musí..
Kočky všeobecně nemají rádi doktory :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama