"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...29. března 2012 - námluvy a potyčka

29. března 2012 v 12:00 | Zdenina |  Káro a jeho deník
Tak jsem tady zase, tentokrát po třech týdnech, protože jsem minulý týden nějak neměl čas. Ale nemusíte se bát, opět vám přináším novinky ze života psa. Tentokrát se událo několik událostí, takže se jsem se nenudil.
.
Deny přibližně v období 9.- 13. března hárala a já se k ní s láskou měl a namlouval jsem si jí. Moje metody sice nejsou možná pěkné, ale rozhodně jsou originální. Zdenina mi říká, že nejsem pes, ale slepice, protože já do Deny klofu. Samozřejmě do ní vlastně neklofu, nemám přece zobák, ale prostě do prudce šťouchám čumákem, až jsem jí několik málem shodil z křesla. No, rozhodně mám výdrž, protože do ní vydržím klofat i několik minut. Dokázal bych i déle, jenže ona na mě pak začne výhružně vrčet, ale já jí stejně miluju.

Moje námluvy nakonec byly tentokrát úspěšné a došlo i na sex. To jsme zrovna byli s páníčkem na louce a já skákal na Deny, až mi podržela. Páníček musel čekat dvacet minut, než jsem skončil své dílo. Pak se mi to podařilo ještě několikrát, tak uvidíme, jestli budeme mít s Deny svoje mutantíky, jak jim přezdívá Zdenina. Ale možná taky z toho nic nebude, protože Deny se během několika minulých hárání proběhla po "svobodě" a žádná štěňata ještě neměla. Takže jedině čas ukáže, jestli se dočkáme potomstva či nikoliv.
.
Nyní zas pro změnu zlobí Deny a oplácí mi, že jsem na ní minulý týden skákal, prostě se mě snaží obskočit. Zní to divně, ale ona skutečně na mě skočí a přiráží jak pes. Možná je hermafrodit. :-) Nebo si Deny domnívá, že je pes - pes narozený v těle feny. Myslíte si, že by šla změna pohlaví u psa? To je asi dobrá otázka pro pány akademiky, pokud tedy připustí, že pes či jiné zvíře má duši a nejedná jen z instinktu.
.
V neděli 18. 3. jsem měl potyčku se sousedovic psem. Jak jsem již v minulosti psal, rád si vylezu na okno a pozoruji přes sklo svět. Jenže, jak se oteplilo, tak v obýváku větráme. V okně máme samozřejmě síť proti hmyzu, takže se ven nedostanu (nebo bych se neměl dostat.
Se sousedovým psem je potíž, je vlčák a hrozně rád štěká pod našimi okny, přitom skáče na náš parapet, takže tlapami je na něm a hlavou v okně. Vlastně kdyby tam nebyla ta sít, tak ho máme už dávno v obýváku.
Nechali byste si líbit, kdyby vám pes lezl do okna a ustavičně štěkal do obýváku, takže neslyšíte televizi, ani vlastní slovo?
A tak se stalo, že vlčák zase štěkal a já vylezl na okno a štěknul jsem na něj, aby byl zticha. V tom se stalo něco, s čím nikdo nepočítal. Omylem jsem propadl sítí ven a hned jsme se do sebe pustili. Nebojte, ani jednomu se nic nestalo. Páníček se Zdeninou a Helenkou pro mě honem doběhli a odvedli domů.
Ten soused se mi stejně nelíbí a ten jejich pes je chudák. Já si hovím v posteli a on je skoro celý den zavřený v kleci u boudy, a to i přes Silvestra. Po nocích štěká a ruší nás při spaní.
.
Páníček už na okno namontoval novou síť, ale já přece musím bránit svůj dům, ne? Co bych to byl za psa, kdybych neubránil svoje lidi? A proč máme mít cizího psa skoro v obýváku? Proč bych si to měl nechat líbit? Asi si na okno namontujeme mříž, ne?
.
Taky mě nikdo nepotrestal, vždyť jsem jen bránil svoje okno.
Káro, nebo také Kája
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 29. března 2012 v 17:43 | Reagovat

Naznačování páření také znamená projevování dominance u hodně druhů zvířat, není to tak náhodou i u psů? ;-)

2 Moniska Moniska | Web | 31. března 2012 v 12:37 | Reagovat

Chudák Deny, jsem zvědavá jaká by štěňata byla a jestli by se vůbec udala.. Z toho bych měla největší strach.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama