"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...Fretkotygr nebo tygrofretka?

29. února 2012 v 9:52 | Zdenina |  Moji mazlíčci
Po přečtení názvu článku si asi říkáte, té holce už úplně přeskočilo, ale nebojte, ještě ne úplně, to jenom Toddík se snaží vytvářet mutantíky. :-)
Je mu přes půl roku, tudíž je pohlavně zralí a jako správný kluk je to sexuálni maniak. Dokáže obskočit naprosto všechno, ale nejraději má mojí tygro-bačkoru. A jakou má výdrž? Půl hodinka je u něho běžná, někdy vydrží skoro hodinu. Ten mít holku, tak jí i sebe ušuká k smrti.
Nevím, jak to obvykle chodí u fretčích pánů, ale Toddík je naprostý unikátní šílenec, který to zkoušel i na mojí nohu. Přijde vám to normální? Mě tedy ne, ale vlastně bych na to měla být už docela zvyklá.

Damián (dalmatin) byl taky magor, zkoušel na svou Alinu a behem těch čtrnásti dní, kdy měla říji, tak téměř nejedl a jen kňučel, takže na konci byl pohublý o pět kilo a už jen sípal. Káro ještě sice nedostal příležitost, ale namlouvá si Deny a víte jak? Klofe do ní. Ano, vážně, prostě do ní prudce šťouchá čumákem dokun an něho nezačne vrčet. A Whitee? Ten má svého plyšového tygra, se kterým téměř denně souloží. Tak nevím čemu se divím, že Toddík je stejný. Já si prostě umím vybrat své mazlíčky.
.
Ale, kdybyste ho viděli. Zakousne se do plyšového válečku, hups na tygro-bačkoru a akce. Nejen, že má Toddík velkou výdrž, on i zkouší různé polohy. Podle něho bych mohla napsat fretčí kamasutru! Oblíbená poloha je klasika - on nahoře, ale také rád pokračuje v poloze na boku. Z jeho třetí polohy, ale vážně nemůžu. Říkám jí "poloha želva", protože Toddík leží jak želva na zádech a souloží s tygro-bačkorou směrem vzhůru. A jak u toho pěkně funí a vrká.
Asi si řeknete, že jsem úchyl, když ho při tom pozoruju, ale on to dělá na veřejnosti u mě v pokoji. Kdyby si při tom alespoň zalezl pod postel, ale to on ne, on se musí činit uprostřed místnosti.
Jen se ptám, zda se nedočkám potomků. Ale copak by to bylo za mutantíky? Tygrofretka či Fretkotygr? A možná taky Fretkobačkora. :-)
Toddík v akci!
Zkouší polohu na boku.
Foceno 28. 2. 2012
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 29. února 2012 v 14:47 | Reagovat

Tohle mi někoho připomíná. :-D

2 Moniska Moniska | Web | 1. března 2012 v 17:27 | Reagovat

Být tebou tak ho nechám vykastrivat po 1. říji, jesti tohle nechceš mít každý rok od jara do podzimu a ještě k tomu smrad. Až bude větší, začne tvojí ruku i tahat pod postel xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama