"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...Co bych dělala při útoku mimozemšťanů?

8. ledna 2012 v 12:00 | Zdenina |  Myšlenky ve větru
V dubnu 2011 jsem si položila otázku: Jak bych se bránila útoku nemrtvých? A ve zkratce má odpověď zněla: "Zaživa sežrána zombíky!"
Tentokrát bych se chtěla zaměřit na naše vesmírné (ne)přátele a tak si sama sobě pokládám otázku: Co bych dělala při útoku mimozemšťanů?

Tady je odpověď trochu složitější, protože hodně záleží, o jakou vesmírnou srágoru by šlo, ale stejně nejsem moc odvážná, takže boj by nepřicházel v úvahu. Neumím zacházet s palnými zbraněmi ani noži, nejspíš bych se sama zabila a to by bylo také řešení. Zabít se dřív, než mě sežerou nebo zabíjí oni.
Nejlepší obranou je útěk, a tak bych utíkala dokud by to šlo, a pak... no, to bych byla v hajzlu.
S bojem s mimozemšťany nemám žádnou zkušenost, a kdo jí asi má, že? Takže si přílišnou šanci na přežití nedávám. Mohu jen doufat v rychlou smrt nebo rychlé snědení.
.
A nyní se podívat, jak bojovat s některými druhy nebezpečných mimozemšťanů, které jsou z mých oblíbených filmů.
- Predátoři - s těmi jsou jen dvě možnosti, buď se vzdát a zahodit veškeré zbraně ještě než vás začnou lovit, protože tihle velcí a hrdí lovci (obvykle) neozbrojené nezabíjejí, anebo zkusit štěstí v boji proti nim, ale pokud nejste Arnold Schwarzenegger, tak nemáte velkou šanci na přežití.
- Vetřelci - potvory, co se jen množí a žerou vše kolem. S nimi nikdo nic nezmůže, a když si s nimi neporadila ani Ellen Ripleyová, tak zbývá jen odpálit nálož a přát si, abyste jich sebou vzali co nejvíc.
- "Hmyzáci" (třeba z filmu Muži v černém) - v jejich případě si seženu zásobu repelentů a vystříkám je z planety. Pokud sebou přivezou i malé příbuzné, tak je udupám, až z nich zbyde jen zelený sliz na mých podrážkách.
- "Evoluční" vetřelci (z filmu Evoluce) - s nimi se dá bojovat vcelku snadno, je pocákat dávkou šampónu Head&Shoulders (obsahuje Sirník seleničitý a vetřelce zničí Selen - Se). Hlavně je nějaký blbec nesmí podpálit, protože to pak narostou do obrovských rozměrů a nikdo už je pak nezastaví.
- Critters - pořádně žravé potvůrky, které dokážou člověka během chvilky ohlodat na kost. I vesmírní lovci s nimi mají velké potíže. Na ně bych použila oheň nebo je vyhodila do vzduchu, ale pozor, aby ze sebe neudělali super kouli, která sežere vše, co jí stojí v cestě. To pak už zbyde jediné, vyhodit celé město do povětří a zničit tak všechno živé v okolí.
.
Vím, existuje nespočet ufonů a mimozemských příšer, ale se všemi se dá nějak zatočit, jen musíte mít odvahu a vědět, jak na ně.
Mnoho úspěchů v boji s vesmírnými srágorami, ale já bych nepřežila ani pět minut.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 8. ledna 2012 v 16:59 | Reagovat

Pobavila jsem se. :D

2 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:09 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

3 Dan Dan | 3. února 2013 v 12:50 | Reagovat

Tak za prvé: nechápu proč jim říkáš srágory, pokud by byli natolik vyspělí že by dokázali doletět až k zemi neměli bychom proti jejich útokům sebemenší šanci, navíc pokud by byli tak vyspělí, mi bychom pro ně byli jenom nižší forma života jako třeba pro nás zvířata (např. hmyz) a na ten taky bezhlavě neútočíme (kromě rovníkových kultur)
za druhé: nevidím sebemenší důvod proč by měli být mimozemšťané nepřátelští natož aby nás jedli
za třetí: proč by měli být mimozemšťani až tak odlišní od humanoidů (lidí)
a za čtvrté: odhaduje se že život ve vesmíru je poměrně mladý a mi bychom měli být takřka na samotném vrcholu, takže pokud by se vyplnil nějaký scénář od našich filmových režisérů, tak bychom to byli spíš mi kdo by vtrhnul na cizí planetu a snažil se ji vyvraždit a dobít
Takže před tím než začneš psát takového konspirační teorie si prosím zjisti všechna dostupná fakta a trošičku se nad nimi zamysli, konec konců to co jsi tady napsala nebyl tvůj názor, ale jenom odpapouškování úryvků z filmů.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama