"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...26. ledna

26. ledna 2012 v 12:00 | Zdenina
26. ledna
U nás doma se neděje nic zajímavého, takže přes den jsem obvykle v posteli a užívám si společnost mé rodiny. Deny občas začne blbnout a pak šťoucháme a koušeme. Pořád objevuju nové způsoby, jak zlobit. Třeba když ocasem shazuju věci ze stolku, to víte, mám ho dlouhý a úžasně s ním dokážu vrtět.

.
Minulý čtvrtek přijel po poledni kluk. Zase tady od pondělí nebyl, ale tentokrát se vrátil už ve čtvrtek, a ne až v pátek večer, takže jsem ho mohl řádně uvítat. Těšil jsem se, že spolu půjdeme na procházku, a ono nic. Přijel totiž se zavázanou rukou, takže s námi nešel na louku, ale místo toho si šel lehnout.
Ani v pátek a v sobotu s námi nešel, sice jsme s Deny a páníčkem byli na procházce, ale s klukem je to lepší. Alespoň se se mou muchlíkuje na gauči, takže mě má určitě rád.
V neděli jsme vyrazili na louku ve čtyřech - já, Deny, páníček a kluk. Vedl nás sice páníček, ale kluk šel vedle nás, takže jsem byl konečně spokojen.
.
V neděli odjížděla Zdenina s kocourem a tou myší (promiňte, fretkou) a ta potvora mě chňapla po ocase. Zdenina Toddíka nosí v tašce přes rameno, co mu ušila a on občas vykukuje. No a já se samozřejmě loučil se Zdeninou a on mi chytil chlupy na ocase. Já to sice ani necítil, vlastně si toho jako první všimla Zdenina a hned mi ho sundala s ocasu, ale co si to dovoluje? To je přece můj ocas a nikdo mi do něho nebude kousat.
Vidíte, kam jsem to dopracoval? Kocour na mě prská, když jsem ho olíznul a ten freťák mě kouše do ocasu. Neexistují nějaké psí odbory? Asi budu stávkovat.
.
V týdnu jsem byl spokojený, protože kluk zůstal doma, kvůli té zafačované ruce, alespoň se se mnou může mazlit a já se mazlím hrozně rád.
Počasí je bohužel ošklivý, sníh už nikde není a pořád jenom prší a je bahno. Mě osobně to vyhovuje, já se rocham v loužích s velkou oblibou, ale moji lidi pak nadávají, že mě musí sprchovat, nebo alespoň sušit. Alespoň vědí, že mě mají.
Káro
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zetemaka zetemaka | E-mail | Web | 26. ledna 2012 v 19:58 | Reagovat

Vím, že tě to bude nejspíš otravovat, sama nemám reklamy moc ráda, ale tohle je sázka, že to jde vyhrát....Proto bych tě chtěla požádat o tvůj velevážený a důležitý hlas tady http://www.vsfs.cz/fotogalerie/?id=1758&gal=25&img=2408 ..... Předem děkuju a kdykoliv mileráda oplatím ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama