"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...19. ledna

19. ledna 2012 v 12:00 | Zdenina |  Káro a jeho deník
19. ledna
Kluk minulý týden přijel až v pátek (13. 1.) po desátý večer. Zrovna padal sníh a Zdenina nás vzala ven, aby trochu zametla zásep, kde se už tvořila vrstvička prašanu. Deny se venku moc nelíbilo, raději by ležela na gauči vedle topení, ale Zdenina nás vyhnala ven oba. Já byl ve svém živlu, hrozně rád skáču ve sněhu, i když už byla tma.

Když vjel kluk na kole na dvůr, tak jsem začal radostně štěkat a Deny kňučela, jen nevím, jestli radostí, nebo aby jí někdo pustil dovnitř.
Řádně jsem ho uvítal, vždyť tady nebyl několik dní a víte co? On s námi ani nešel na procházku na louku. Jako by snad mělo vadit, že tma jak v pytli a sněží. Ach jo, já se z něho zblázním.
.
V sobotu s námi ale šel na velmi dlouhou procházku, byli jsme pryč skoro tři hodiny. Taky jsme tak po tom vypadali. Byli jsme s Deny šťastni, ale "mrtví". Deny zalezla dozadu na gauč a já se rozvalil uprostřed obýváku na koberci. Kdo chce projít, tak ať si mě překročí.
Odpoledne (stejně jako v pátek) vzala Zdenina tu přerostlou myš (říká jí fretka, ale stejně je to myš) a nechala jí proběhnout ve sněhu na dvoře. Já jsem je pozoroval ze záspi a hlídal, aby Zdenina neubližovala.
.
V neděli i v pondělí s námi kluk chodil na louku a pole, ale v pondělí před polednem odjel do práce a ještě se nevrátil, přijede až zítra. Sice s námi na procházku chodí každé ráno páníček, ale s klukem je to prostě lepší.
.
Dneska odpoledne přijede Zdenina, takže jí možná přesvědčím, aby se s námi šla projít.
Káro
P. S. Vlastně jsem se zapomněl zmínit, že Deny zase v pondělí přelezla plot v zadní zahradě, kam normálně nechodíme a zdrhla na louku. Ale nebojte, přibližně po hodině se vrátila, asi jí byla zima. Já se z ní taky jednou zblázním.

Tahle fotka je z pátku třináctého odpoledny, kdy u nás padal sníh a Zdenina uklízema zásep, my dva hafani jsme pobíhali koulem.
Deny čeká u dveří, aby jí konečně někdo pustil do tepla, přitom jsme venku byli jen deset minut.
Jsem trošku zapadaný sněhem, ale už půjdeme domů a tam si vlezu do postele. :-D
Foceno 13. 1. 2012


2. února
Začal únor a sníh nikde, sice už konečně mrzne, ale bílo stejně není, tak aby asi začalo jaro, když zima není žádná. Já mám sníh moc rád, ale letos byl u nás přibližně týden a to jen malá vrstva, takže jsem si ho nemohl ani pořádně užít.
O víkendu jsem s Deny dostal prášky na odčervení, které Zdenina v týdnu koupila. Deny je kupodivu zblajzla hned, za to já zlobil a plival je. Sice mi je dávali do salámu, ale stejně jsem se nechtěl. Salám jsem sežral a prášek vyplivl. :-) Ale nakonec mi je nacpali do tlamy a musel jsem je sníst. Moudřejší ustoupí, ne?
Kluk s námi a s páníčkem chodí na dlouhé procházky po louce a polích, tím že mrzne, tak se alespoň neboříme, ale já se nemůžu vyválet v bahne. Vše má své klady i zápory.
.
V neděli jsem koukal na myšáka Toddíka, který vykukoval Zdenině z tašky, ve které ho převáží a vyplázl jsem na něho jazyk, Todd mi jen probodl pohledem a já se šel radši posadit do křesla. Kocour byl v přepravce a Deny se zase schovávala. Nevím proč, ale tohohle bílého kocoura se bojí a ukrývá se před ním, přitom na venkovní kočky štěká úplně normálně.
.
Někdo mi jedl z misky a ležel v postýlce... Ano, v sobotu, zatímco jsem s Deny byl na procházce, byl dole v přízemí vetřelec. A kdo to byl? Kocour Whitee. on sice přímo nejedl z misky, ale očuchával ji a to stačí, pak se ještě válel v obýváku, třel tvářičky o koberec a snažil se ho přepachovat.
Já bych mu ještě ukázal, kdo je tady pánem. I když bych mu nic neudělal, já jsem kliďas, jen bych ho oblíznul a on by se mohl zbláznit, jako se to už jednou stalo. Zo byl v přepravce a mu dal pěkně uslintanou pusu, on okamžitě zacouval dozadu a změnil se v prskající kouli, která málem rozbořila přepravku. On prostě nemá rád psy.
.
Vím, že novinek moc není, ale ono se toho u nás moc neděje. Tak se mějte a přidávám svou novou fotku z postele.
Káro
Minulý čtvrte jsem si zase zalezl do postele na polštáře a podřimoval.
Tam já přes den spím moc rád.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 19. ledna 2012 v 16:31 | Reagovat

Káro, ty mluvíš, jako kdyby jsi byl ze všech nejchytřejší a nejdokonalejší! :D

2 Moniska Moniska | Web | 19. ledna 2012 v 20:42 | Reagovat

Kety se dneska chovala jako Deny. Venku bylo hrozné mokro, takže honem zpátky domů a zachumlat do postele. Vždycky spolu po procházce pijeme čaj, ale dneska jsem ani nestihla promrznout :D

Ty Káro jeden, přestaň říkat fretce myš :D. Fretky jsou chytřejší a vychytralejší než se zdá. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama