"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...Trůnit na záchodě

23. října 2011 v 15:09 | Zdenina |  Příběhy
Mírně pornografická povídka na téma týdne Druhý svět.
.
Jako asi každé malé dítě, tak i já jsem vždy toužila objevovat tajuplné, druhé světy, kde na mě čekala mnohá dobrodružství, ale jak jsem rostla, tak nic nepřicházelo. Nakonec, někdy desátého roku mého života, jsem si přiznala pravdu, a to, že žádný druhý svět není, jen ten náš, který není ani dokonalý, ani tajuplný. Prostě jen obyčejný svět, ve kterém žiju.


Nyní je mi šestnáct a hází se mnou puberta, ale mě je to jedno, hlavně když mě neprudí rodiče a všichni mi dají pokoj. Ráda si trůním na záchodě, když mě nikdo neruší a já mohu v klidu poslouchat MP3 a přemýšlet.
A tak se jednou stalo, když jsem si zase trůnila na záchodě, měla zavřené oči a poslouchala hudbu, a asi usnula.
Po procitnutí na mě čekalo překvapení, už jsem nebyla v nudně vytapetovaném pokoji, kde máme záchod, ale najednou jsem byla v temné jeskyni ozářené ohněm. Neseděla jsem na záchodě, ale na zlatém trůně. Všude byla cítit zatuchlina a vlhkost s příměsí květin. Podlaha mi studila, protože doma chodím bosa a nyní na kamenné zemi mi bylo chladno. Šla jsem za vůní květin a vyšla na okraj skály, kde byla cesta dolů na louku, kde kvetly květiny všech barev a druhů.
Chtěla jsem sejít po cestě dolů, když se objevil chlápek s mísou ovoce na hlavě, oděný v trávě. Civěla jsem na něho, jakoby spadl odněkud z vesmíru.
Co je to za druhý svět a co tu dělám? Ptala jsem se sami sebe a přemýšlela o tom, že tohle je to dobrodružství, na které jsem vždy čekala, i když už jsem ztratila víru.
"Pojďte zpět do jeskyně, královno." řekl mile chlápek s ovocem na hlavě.
"Královno?" podivila jsem se.
"Jistě, jste naše královna plodnosti. Za chvíli je třeba provést obřad plodnosti k uctění vás a bohů, aby nám zachovali přízeň." pravil a za ruku mě odvedl až k trůnu, posadila jsem se.

Do jeskyně vešli i jiní lidé, muži a ženy odění do trávy. Ale ovoce měl je ten jeden, který náhle tleskl, a ostatní zpozorněli.
"Královno plodnosti, začíná obřad k vašemu uctění a zvýšení plodnosti mužů i přírody. Bohové nás milují, stejně jako my miluje je. Aby nám zachovali přízeň a lásku, musíme je uctít obřadem." řekl chlápek s ovocem na hlavě a znovu tleskl.
Šest žen a mužů se svléklo a utvořili páry. Já na ně koukala a byla v šoku. Přiznám se, že jsem sice měla již sex, ale při pohledu na ty mužské chlouby, tak jsem se začervenala. Ale odtrhnout oči jsem nedokázala.
Páry se mezitím začali hladit a mazlit po nahých tělech, k tomu se líbali. Ženy si v různých polohách lehly na podlahu a muži do nich vnikali svými ztopořenými údy. Jednou zepředu, jindy zezadu. Pak se k nim přidali i ostatní lidé.
Za chvíli už v jeskyni souložili všichni, jen já a chlápek s ovocem ne. Vše jsem pozorovala a já byla uchvácena tím divadlem.
"Královno, bohové čekají už jen na vás." řekl chlápek s ovocem a já na něho pohlédla. V tom jsem spatřila chlapa jako horu s obrovským penisem, velikostí koně. Byla jsem uchvácena.
"Má královno, je čas uctít bohy." řekl muž a já nevěděla, co mám dělat.
V tom jsem uslyšela otcův hlas: "Co tam sakra děláš? Vylez už!"

Zamrkala jsem a najednou jsem byla opět na záchodě. Zklamaně jsem si povzdechla. "Ten chlap se mi hodně líbil a nic nebude, ach jo."
Dveře se opět zatřásly, jak do nich bušil otec. Oblékla jsem si kalhoty a otevřela dveře.
"Sakra, cos tady dělala takovou dobu! Nemůžeš trůnit na záchodě věčně. Občas sem potřebují i jiní!" křikl na mě a zavřel se na záchodě. Následovaly velmi nelibé zvuky, tak jsem raději šla do pokoje.

Co se mi to stalo? Byl to jen sen, nebo jsem se ocitla v nějakém druhém světě? Asi už začínám bláznit, ale i kdyby to byl jen sen, tak byl moc pěkný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 23. října 2011 v 15:44 | Reagovat

Zbožňuji tvé povídky. Ať už jsi to zamýšlela, nebo ne, vždy se u nich pořádně zasměji. :D

2 Zdenina Zdenina | E-mail | Web | 23. října 2011 v 15:47 | Reagovat

[1]: Tahle měla být tak trochu směšná, on už ten název. :-D

3 Haimi Haimi | Web | 23. října 2011 v 16:52 | Reagovat

Tak tahle je dokonalá :D. Souhlasím se Skřítkem, píšeš báječně :).

4 Lukky Lukky | Web | 23. října 2011 v 17:47 | Reagovat

:D Pobavil som sa :D

5 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:09 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama