"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...Mučení u doktora

20. října 2011 v 13:38 | Zdenina |  Moji mazlíčci
Tak ve středu jsem byla i s Whiteem na veterině, on tam nerad chodí, protože nevěří cizím lidem, a když mu k tomu někdo cpe prášek do tlamičky, tak je nepříčetný a hrozně se vzteká.
V úterý jsem tam byla s freťákem Toddem a ve středu s Whiteem, prodavačka z krámku (přes který se chodí) se mi ptala, s kým přijdu příště. Teď tam půjdu zase až za dva až tři týdny s Toddíkem na očkování proti vzteklině.


Už když jsem dávala Whiteeho do přepravky, tak byl takový nejistý, jako by tušil, že se něco děje. Po cestě se rozhlížel a věděl, že jdeme na náměstí, tak se mi snažil cestu co nejvíc znepříjemnit. Takže se v přepravce pořád točil a skákal sem a tam - to se pak přepravka nese skvěle, ještě k tomu připočtu 7 kg kocourovi váhy a je to dokonalé.
Než jsme šli na veterinu, tak jsem se stavila ještě v knihkupectví u divadla pro objednanou knihu, byl to desátý díl Prává krev - Mrtví v rodině od Charlaine Harris. Prodavačce se Whitee moc líbil. Pak už jsme vyrazili k panu doktoru.
V čekárně nikdo nebyl, tak jsem šla rovnou do ordinace. Pan doktor Hlaváč si ještě vyřídil telefonát a pak už jsem vydolovala Whiteeho z přepravky, dostal píchanec do zad, následně na to ještě vodičku proti bleškám a nakonec jsme si nechali prášek na odčervení. Kocour se okamžitě začal vzpouzet, tak ho pan doktor vzal za kůži vzadu na krku, já mu za bradičku otevřela tlamičku a prášek už byl v krku a v bříšku.
Tentokrát to šlo docela rychle, takže jsme se ani moc neprali. V krámku jsem ještě koupila pro kocoura několik jeho oblíbených kapsiček a vyrazili domů. Whitee opět nevydržel chvilku v klidu, takže se nesl báječně. Ale to je prostě Whitee a můj miláček, kterému odpustím všechno.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Moniska Moniska | Web | 20. října 2011 v 19:12 | Reagovat

Je to šikulka :)

2 Haimi Haimi | Web | 21. října 2011 v 10:00 | Reagovat

Chodíte dost často na veterinu, že? :D A na té fotce Whitee vypadá jako by byl šedý :). Je krásný v odou barvách :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama