"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...21. března 2011 - pan doktor

21. března 2011 v 17:00 | Temný snílek Zdenina |  Káro a jeho deník
21. března 2011
Minulý týden jsem nakonec nic nenapsal, tak ho nyní shrnu. Celý týden jsem měl Zdeninu doma a to bylo bezva. Chodili jsme spolu a s Deny na procházky a s Vlastíkem taky, takže jsme se vždycky pořádně prošli. To se nám moc líbilo, vždycky jsme obešli louku, lesík, pole a někdy ještě dál.

Akorát ve čtvrtek 10. 3. se Zdenině nechtělo, bylo zataženo a mokro, takže jsme se po vycházce s klukem museli osprchovat. Já se umím zacákat i na hlavě, prostě jsem šikovný kluk.

.
V sobotu 12. 3. bylo pěkně a už od rána svítilo sluníčko. Zdenina vstala už kolem půl osmý a připravila nám a kocourům papání, těm to odnesla do stodoly, ale nám hafanům jídlo nedala. Já se jí pletl pod nohama, abych se připomněl, ale ona mi stejně nic nedala.
Před 9h mě Zdenina s páníčkem odvedli ven a dali mi vodítko. Zdenina mě pak odvedla na dvůr a dala mě do auta. Mně se moc nechtělo, tak mi tam doslova nacpala. Jeli jsme do Klatov na náměstí k veterináři, tam se mi pan doktor podíval na pacičku. Mám totiž na pravé přední pacičce takový strup, který si pořád koušu a lížu. Pan doktor mi dal vodičku na mazání a ještě prášky na odčervení a vodičku na blešky, které nemám, ale je to prevence. Když jsme odcházeli, tak jsme se ještě stavili v obchůdku, kde mi Zdenina koupila nový obojek (už 60cm) a seno pro králíka.
Já se musím přiznat, že jsem se moc dobře nechoval. Sice jsem jako štěně byl u pana doktora, ale už je to dávno a já měl hrozný strach. Pořád jsem se schovával za Zdeninu a bál se všech zvuků. Prostě jsem se choval jako strašpytel. I Zdenina se tomu hrozně divila, protože jinak jsem vcelku statečný.
Domů jsme se vrátili po 10h a náš kluk šel se mnou a s Deny na procházku. Po návratu jsem se napapal a šel spinkat. Prostě jsem se unavil a potřeboval jsem si odpočinout.
Z postele jsem vylezl až po poledni a šel se Zdeninou na zahradu. Ta se pak utábořila v kuchyni, já jsem si lehl před lednici a hlídal ji, ona pekla rychlý koláčky. Jeden jsem taky dostal a moc mi chutnal.
Odpoledne mi Zdenina namazala nohu a zakázala mi ji olizovat. Nožku mi teď budou mazat třikrát denně a snad se to zlepší do dvou týdnů. Má se mi tam udělat strup a zaschnout, pokud se to nezlepší, tak mi to pan doktor odoperuje a z toho mám obavy. Budu muset poslouchat a nezlobit.
.
Celý tenhle týden (od 14. - 20. 3.) jsem chodil na dlouhé procházky. Packa se mi maže stále a trochu se to začíná zlepšovat a dělá se tam strup. Jenže mi svědí a snažím se to okusovat, Zdenina mi kárá, ať to nedělám. Já se snažím poslouchat, ale moc mi to nejde.
V pátek 18. 3. dala Zdenina mě, Deny i Damiánovi prášky na odčervení a vodičku na blešky. Prášky jsme spolykali všichni, jen mě jeden vypadnul, dokonce i Damián je poslušně spapal. Deny je zhltla jako všechno jídlo, ta se nám začíná zakulacovat. Ta nejí, ale žere. Naše lidičky jí musí hlídat, aby všechno nesnědla, protože ona pak blinká. Damiána musí taky hlídat, pro změnu pro to, aby něco snědl. Zdenina za ním pobíhá s miskou s papáním nebo granulemi, aby do sebe dostal nějaké jídlo. Je hodně vychrtlí. Je to náš dědoušek, je mu minimálně dvanáct, spíš víc, takže na něho musím brát ohled. On váží kolem 25 kg a já 35 kg, takže mi Zdenina zakázala na něho skákat a strkat do něho. Na Deny si to vynahrazuji, tak je moje živá hračka, kterou koušu a ožužlávám při každé příležitosti.
Káro
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 21. března 2011 v 19:24 | Reagovat

Ten jeho kukuč %) Zápisky do Károva deníku mám snad na tvém blogu nejraději, žádný díl si nenechám ujít. Chudák Deny, doufám, že to Károvi řádně oplácí =D

2 Moniska Moniska | Web | 22. března 2011 v 19:56 | Reagovat

Tak snad ta vodička pomůže.

3 Haimi Haimi | Web | 23. března 2011 v 20:49 | Reagovat

Hustá fotka :). Deny je teda pažroutka jo? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama