"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...28. února 2011 - hraboš

28. února 2011 v 13:23 | Zdenina |  Káro a jeho deník
28. února 2011
Musím se vám pochlubit, že Deny už trochu zkrotla, tedy alespoň už nepřelézá plot a ani se nesnaží utíkat, za což jse moc rád, protože mi docela trápilo, když zdrhla a potulovala se po vesnici beze mně. Já jsem její kluk, tak co má běhat beze mně?

.
V pátek 25. 2. nás s Deny vzala Zdenina na louku. Sice už bylo po poledni, ale stejně bylo všechno zmrzlý, na druhou stranu svítilo sluníčko, takže bylo dost hezky a teplo. Zdenina si dokonce vzala jen mikinu. Obešli jsme louku, kde Zdenina zakopávala o zmrzlé krtince, o jeden jsem se málem přizabil i já, a to jsem pes. Deny párkrát pořádně zatáhla za vodítko a Zdenina skončila v křoví, já jsem jí chtěl rozveselit a tak jsem kolem ní skákal. Ona však moc šťastně nevypadala, když se vyhrabala z toho křoví, ale pokračovali jsme dál.

Deny málem spadla do potoka, neodhadla vzdálenost a ta zasněžená suchá tráva se pod ní propadla. Zdenina naštěstí zareagovala včas a strhla Deny zpátky na pevnou půdu.
Když jsme obešli louku, tak jsem přeskočili potůček a pokračovali po poli až k lesíku, kde jsem chytil hraboše, ale Zdenina mi ho vyndala z pusy a zahodila. Dodala jen, že už mi nikdy nedá pusu a že jsem prase. Já nejsem prase, ale pes, a tak lovím. Konečně jsem něco pořádnýho ulovil a ono se jí to zase nelíbí.

Zdenina si tentokrát vzala sebou mobila a tak jsme chvilkama zastavili a ona fotila, já jsem sí sice zlobil a snažil se nacpat do každýho záběru, ale když chtěla fotit mě, tak jsem schválně dělal všechno možný, jen né chvilku postát. To víte, jsem její zlatíčko...
Když jsme se vrátili z naší procházky, která trvala skoro dvě hodiny, tak mě Zdenina musela osprchovat, měl jsme bláto snad i na hlavě, za to Deny osprchovala jen tlapky. Asi jsem vážně čuník.
.
O víkendu se mnou a Deny chodil Vlastík až do lesa, tak jsme se taky pořádně prošli. Dostal jsem i kousek bábovky, kterou Zdenina upekla.
Tak se zase mějte a já se pokusím zase něco natlapkat.
Káro

6. března 2011

Dneska mám další narozeniny, tedy mi je už deset měsíců. Už jsem velký kluk, i když prý jsem ještě stále štěně - spíš přerostlé štěně. Od Zdeniny jsem dostal pořádnou porci pamlsků a ještě další dobrůdky. Damián s Deny taky dostali, ale já měl víc.

Včera (v sobotu 5.3.) jsem byl s Deny na louce dokonce dvakrát. Poprvé to bylo se Zdeninou kolem poledne, která s námi prošla louku křížem krážem, kousek i po poli a zavítali jsme i na hráze. Zdenina málem skončila ve vypuštěném rybníku, ale nakonec se udržela, jen si párkrát zahrabala v bahně, takže měla boty obalené bahnem, tak si je pak čistila o trávu.
Deny začala blbnout a každou chvilku vlezla do potůčka a šla v něm, takže se pořádně zacákala. Deny obvykle vodu moc ráda nemá, ale tentokrát si v ní lebedila. Bylo teplo a tak Zdenina jí nechala, ať se vyblbne.
Všude byly krtince a my jsme je museli řádně očmuchat, takže jsme pořád zastavovali a všude rochali do krtinců. Někde tam ty krtkové byly a my jsme je hledali. Zdenina z toho moc nadšená nebyla.
Když jsme se vrátili, musela nás Zdenina řádně osprchovat, hlavně Deny.
Kolem 16h jsme šli znovu s Vlastíkem a taky jsme se pořádně prošli. Měli jsme toho dost a byli utahaní. Večer jsme zalezli do pelechu a chrněli.

Dneska jsem hned ráno šel s Vlastíkem a Deny na pole a k lesu, kde na nás čekal páníček. Když jsme se vrátili, tak jsme dostali haldu pamlsků, já dostal nejvíc. Moc nám to chutnalo a my jsme to všechno zblajzli.
Káro
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andrea Andrea | 28. února 2011 v 20:26 | Reagovat

Káro je úžasný.

2 Moniska Moniska | Web | 2. března 2011 v 17:07 | Reagovat

No fuj, mrtvího hraboše?
Vždycky když čtu Kárův deník tak se musím smát (promiň že se směji tvému neštěstí).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama