"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...2. ledna 2011 - Silvestr

2. ledna 2011 v 16:58 | Zdenina |  Káro a jeho deník
2. ledna 2011

Tak nám začal nový rok…

Káro a Deny na louce 30.12.10
Ve čtvrtek 30. 11. jela Zdenina hned ráno v 8 hodin do Předslavy nakoupit a na poštu. Byla hrozná zima - 20´C. Mě to tolik nevadilo, ale Deny a Damiánovi byla hrozná zima. Odpoledne odjel Vlastík a Zdenina se mnou a Deny šla na procházku na louku. Docela jsme se prošli, bylo pěkně slunečno a vše se pěkně třpytilo.


V pátek 31. 11. byl Silvestr. Hned od rána se v kuchyni něco dělo. Kolem 9 hodiny se začal vařit oběd a zároveň se připravovali pomazánky na večer. Po 13 hodině přijela Helenka z práce a udělali se chlebíčky a chuťovky. Já jsem se pletl v kuchyni a čekal, že něco spadne ze stolu. Dostal jsem plátek šunky, byla to mňamka.
Kolem 18:30 jsem šel s páníčkem a Damiánem na zahradu, když nějaký idiot odpálil na nedalekém parkovišti petardy. Hrozně jsem se lekl těch ran a záblesků. Málem jsem podrazil páníčkovi nohy a utíkal ke Zdenině do bezpečí, ta mě pustila do domu. Damián to vzal docela v pohodě, jen přidal do kroku. To já jsem se pořádně naježil a pelášil pryč. Ještě dvě hodiny po tom jsem byl vyděšený a schovával se za stolek.
O půlnoci se pustila televize víc nahlas a rozsvítil se stromek, takže jsem ten hluk z venku tolik neslyšel. Helenka a Zdenina mě držely a uklidňovaly. Deny byla u Zdenina a klepala se strachy. Damián oslavy nového roku nakonec zaspal, už chudák špatně slyší.

Včera a dneska jsem se během dopoledne motal v kuchyni, Deny pobíhala pořád ven na zahradu a zpět. Damián Vždy celé dopoledne prospí, už chce hodně klidu. Já byl ještě trochu nervózní při každé ráně, ale pomalu se vracím do normálu.
Káro

P.S. Ani nevím odkdy, ale najednou jsem začal zvedat nožičku, takže už nečůrám jako holčička. Zdenina říká, že už jsme konečně "pan Pes".
Káro a Deny na louce 30.12.10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monča Monča | Web | 2. ledna 2011 v 17:19 | Reagovat

Beník ten se lekl když blízko nás odpálil někod petardy ale jinak byl uplně vpohodě. Vůbec se toho nebál...

2 Monča Monča | Web | 2. ledna 2011 v 19:00 | Reagovat

Ahoj SB =)
Prosím hlásneš mi tu:  competition-4-you.blog.cz/1101/sonm-1-kolo
Byla bych ti vděčná!

Promiň za reklamu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama