"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...6. prosince 2010

6. prosince 2010 v 12:00 | Zdenina |  Káro a jeho deník
6. prosince 2010
Dneska mám narozeniny, je mi sedm měsíců a už jsem dost velký kluk.
Deny a Káro 3.12.10

V úterý 30. 11. mi utekla moje holka, dalmatinka Deny. Porazila u sousedů plot a zdrhla na louku. Páníček se mnou šel za ní na louku, kde jsem se držel její stopy, pískal a štěkal, vydával i jiné zvuky, jen aby se vrátila. Nakonec, když už to chtěl páníček vzdát, se vrátila reagující na moji vytrvalé volání. Hned jak se přiblížila, tak jsem ji zalehl a tím jí znehybnil, páníček jí mohl nandat vodítko. A tak jsem se s Deny vrátil domů. Musím si jí teď pořádně hlídat, aby se mi nikam neztratila. Jsem na ní závislý a stýskalo by se mi po ní. Deny je moje holka.


Přes týden pořád padal sníh nebo mrzlo a já jsem se do sněhu zamiloval. Vždycky skočím do sněhu a pořádně začnu hrabat. Když páníček odhrabával sníh ze záspi, tak jsem mu pomáhal tím, že jsem sníh házel zpátky, takže páníček mohl začít znovu. Deny se ze sněhu neraduje tolik co já, ale pořád víc než Damián. Ten nemá zimu vůbec rád a sníh už vůbec. Sotva vyběhne ven, tak už se klepe a chce dovnitř do tepla. Ale mě je to jedno, já sníh miluju a můžu být venku klidně celý den. Jsem přece vodní pes a sníh je voda, ne?

O víkendu jsem chodil se Zdeninou a Deny na louku, kde je docela dost sněhu. Skoro pořád chodím s hlavou ve sněhu, kde něco čmuchám. Objevil jsem stopy po srnčím a vydal se s Deny po stopě, ale Zdenina nás zarazila, takže nic. Ale když jsem objevil nějakou myšku, tam mě nechala i chvilku hrabat, ale myšku jsem nevydoloval. Tak jsme zase pokračovali dál, protože Deny už byla nervní, nerada stojí na jednom místě, ona je ráda v pohybu.
Na louce jsme zahlídli i srnčí stádo, ale když nás zmerčili, tak utekli k lesíku. Deny je chtěla pronásledovat, ale Zdenina ji zadržela a ustála to, ale málem se vyválela ve sněhu. Když oba zatáhneme, tak má skutečně co dělat, aby to ustála. Má nás kolem pasu, tak se jí vysmeknout nemůžeme, ale za to jí to může podjet a už se válí po zemi. To se už stalo na podzim, když bylo mokro a bahno. Měla zašpiněné kalhoty, protože si klekla.

Zdenina v sobotu pekla cukroví, stejně jako minulý víkend. Dostal jsem ochutnat perníček, a protože mám 6. 12. narozeniny, tak jsem dostal pár dobrot navíc jako dáreček. Za to jsem moc rád a už se těším na Vánoce. Jsem zvědav, co dostanu za dárky a na čem si smlsnu.
Káro
Pár fotek z procházky po louce:
Já s Deny ve sněhu
Deny a Káro 3.12.10
Deny a Káro 3.12.10
Hrabu myšku
Deny a Káro 3.12.10
Deny
Deny 3.12.10
Šílenec Káro - koušu vodítko
Káro 3.12.10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi zvířata?

Ano 94% (63)
Ne 6% (4)

Komentáře

1 Moniska Moniska | E-mail | Web | 6. prosince 2010 v 16:14 | Reagovat

To je jak Ketyna, s tim sněhem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama