"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...28. listopadu 2010 - sníh

28. listopadu 2010 v 15:00 | Zdenina |  Káro a jeho deník
28. listopadu 2010
Káro na zahradě 28.11.10
Tak zase napíšu pár řádek do mého psího deníčku. Minulý týden jsem ani nenapsal a přitom jsem se toho stalo docela dost.

V pátek 19. 11. jsem od Zdeniny dostal nový béžový obojek a Deny dostala červený obojek. Oba jsme byli nadšeni a hlavně z toho, že s námi Zdenina zase půjde na louku. Bylo bahno a já se tak rád čvachtám a brouzdám skrz louže, takže jsem ve výsledku byl pořádně zacákaný. Zdenina se na moje nadšení z bahna netvářila nadšeně a nakonec mi řekla: "Káro, ty nejsi pes, ale prasátko!" A co já na to? Jen jsem skočil do další louže. Když jsme dorazili domů, Deny se utřely jen tlapky, ale mě Zdenina zahnala do koupelny a pořádně vytrhla. Pak už jsem byl zas fašný hoch a z toho lítání po louce jsem se utahal a šel spát.


V pátek 26. 11. kolem poledne začalo z nebe poletovat něco bílýho a studělo to. Měl jsem z toho radost a honil jsme to. Zdenina mi vysvětlila, že je to sníh a tak jsem zase vyrazil na lov vloček. To byla prča!! Večer už sníh netál a začal se usazovat na trávě.

V sobotu 27. 11. si Zdenina vstala už v 7:45 a šli jsme s Deny na louku. Zjistil jsem, že za noc napadlo několik centimetrů sněhu, takže bylo všude bílo a klouzalo to. Zdenina měla co dělat, aby se udržela na nohou, hlavně když jsme s Deny pořádně zatáhli. Kousal jsem vodítko a tahal za něj, pak jsem zase skotačil ve svěhu. Hrozně mi to začalo bavit. Tím jak napadl sníh, tak nebylo bahno, tak jsem kupodivu nebyl špinavý. Zdenina z toho měla radost, alespoň mne nemusela zase sprchovat. Jen jsem byl celý od sněhu. Po návratu nás s Deny pořádně usušila ručníkem a připravila papání. Damián zase trucoval a nechtěl papat, ale Zdenina ho nakonec přesvědčila, aby si trochu bídnul.  

Dneska jsem pobíhal po zahradě a brlbnul ve sněhu. Damián ze sněhu moc radost nemá, nebo mu spíš vadí ta zima. Bolí ho pak klouby a já mu to moc neulehčuju. Vždycky do něj vrazím a on málem spadne. Zdenina mi taky vždycky pořádně vynadá, že se to nedělá.  

O víkendu Zdenina pekla cukroví, takže byl provoněný celý dům. Dokonce jsem ochutnal jeden rohlíček a pracnu.
Káro  

S dalmatinkou Deny na louce
Káro a Deny 27.11.10
Přiztižen při kousání vodítka...
Káro 27.11.10
Deny na louce
Deny 27.11.10
Já na zahradě
Káro na zahradě 28.11.10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moniska Moniska | Web | 28. listopadu 2010 v 17:55 | Reagovat

To je dobře, že má ze sněhu radost. Káro je veselý pes :-)

2 Haimi Haimi | Web | 28. listopadu 2010 v 19:56 | Reagovat

Hezky sepsané :-) Káro je tak roztomilý :-) Ale Deny je taky kočka (Spíš pes, ale co už..)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama