"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...14. listopadu 2010 - buldozer

14. listopadu 2010 v 18:49 | Zdenina |  Káro a jeho deník
14. listopadu 2010
Celý tenhle výkend jsem zlobil a Zdenina se na mě zlobila, dokonce jsem dostal přes prdel.
Káro 12.11.10

V pátek 12. 11. šla Zdenina se mnou a Deny na louku, bylo mokro a bahno, občas mrholilo, ale to to nás nemohlo odadit, abychom se pořádně proběhli. Akorát se stalo, že jsme sestupovali mírný kopeček a v tom Deny škubla s vodítkem a Zdenině to podklouzlo a svalila se na zem. Měla špinavé tepláky od bahna a trávy. No, samozřejmě nadávala a párkrát plásla Deny přes zadek. Ale stejně jsme pokračovali ve vycházce. Párkrát jsme Zdeninu málem svázali vodítkama, ale ustála to.


Když jsme se vraceli, tak začalo pršet, takže jsme byli během chvilky promoklí. Po návratu domů nás oba pořádně vytřela do sucha a utřela tlapky. Já jsem byl moc utahaný a tak jsem si šel lehnout, Deny ještě chvíli zlobila, ale pak si taky uvelebila v křesle a byl klid.

V sobotu 13. 11. dopoledne nás Zdenina vyhnala na zahradu. Damián se vyvenčil a chvíli tam pobíhal. Já s Deny jsme se tam honili a já po ní pořád skákal. Jednou jsem se pořádně rozběhl a skočil, ona spadla do malin. To byla legrace, Zdenina se nám jen smála. Damián už podupával u vrátek a tak na nás Zdenina zavolala, abychom už šli. Deny přede mnou utíkala, ale Zdenina se vyhla, jenže já, jak jsem byl rozběhnutý, tak jsem se nevyhnul a vrazli jí do nohy. Spíš bych měl říct, že jsem jí tu nohu podrazil, takže slítla do trávy. Nadávala mi a pak mě čapla a naplácala mi na zadek. Prý jsem jak buldozer, všechno porazím. 
Odpoledne mě s Deny ještě vzala Zdenina na louku, abychom se trochu proběhli. Akorát jsem si zamazal packy, tak mě po návratu musela osprchovat a osušit.

Dneska jsem byl s páníčkem na zahradě celé dopoledne, Deny pobíhala pořád sem tam, domu a zpět na zahradu. Damián spal v obýváku, on už moc neběhá a hodně spí. To já jsem plný elánu, možná až moc. Deny rozkousala můj míček a pak ty zbytky roznesla po celým koberci, Zdenina byla velmi nadšená.
Káro    
Já s Deny na louce
Deny a Káro 12.11.10
Deny 12.11.10
Káro 12.11.10
Stromy kolem potoka na louce
Louka 12.11.10
Louka 12.11.10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moniska Moniska | E-mail | Web | 15. listopadu 2010 v 17:56 | Reagovat

Chudák Zdenina
Ty tvoje psiska jsou fakt čísla

2 Rasheed Rasheed | E-mail | Web | 26. března 2012 v 15:20 | Reagovat

Já se vrátím...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama