"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...3. října 2010 - koupel

3. října 2010 v 21:22 | Zdenina |  Káro a jeho deník
3. října 2010
Tak jsem zase tady. O víkendu jsem měl Zdeninu doma a pozoroval kocoura Whiteeho na schodech, ale o tom níže.

V pátek 1. 10. jsme se Zdeninou běhali po zahradě. Ona ještě trochu kašlala a měla rýmu, takže se mnou a s Deny nemohla jít na louku. Proto nás vzala i s Damiánem na zahradu, kde jsme pobíhali kolem ní. Zdenina si dala na lavičku deku a sedla si na ní. Tam seděla a prohlížela si časopis. Damián se doběhl vyvenčit a okusovat trávu kolem lavičky. Já s Deny jsme blbli kolem. Lítali jsme a skákali po sobě. Začínáme být nerozlučná dvojka. Jak jsme dováděli, pořádně jsme se zamazali.

Takže když jsme šli domů, Damiánovi Zdenina utřela tlapky a mohl jít si lehnout. Já s Deny jsme byli zahnáni do koupelny. Zdenina nejdřív osprchovala mě a usušila ručníkem. Pak mi pustila ven. Já kňučel a chtěl za Deny, protože ta v koupelně taky naříkala. Zdenina se jí snažila osprchovat, ale ona se s ní prala jako o život. Nechtěla jí kousnout, ale bála se vody. Snažila se utéct, ale Zdenina ji nakonec uchlácholila a osprchovala. Při sušení už byla Deny klidnější. Když ji Zdenina vypustila ven, tedy se utíkala lehnout na křeslo. Zdenina ji pak utěšovala a Deny se uklidnila. Nakonec jsme společně leželi po křeslech a spinkali jsme.
Večer se na schodech zase objevil Whitee a pokukoval tam po mně. Deny si ho nevšímala a já jsem na něho koukal, ale neštěkal jsem. Po chvilce mi to přestalo bavit, tak jsem si šel lehnout a Zdenina odnesla kocoura nahoru do svého pokoje.

V sobotu 2. 10. nás dopoledne nechtěli v kuchyni, protože se vařil oběd a loupala se červená řepa, která se pak krájela a zavařovala. Zdenina pomáhala paničce a kolem půl třetí byly hotové. Po čtvrté volala Helenka a páníček pro ni jel. Odjela s ním Zdenina. Ta zůstávala v Klatovech.
Helenka se mnou a s Deny šla na louku a tak jsme se pořádně proběhli.

Dneska jsem s Damiánem a Deny dopoledne prospal v obýváku. V poledne s námi šla Helenka na zahradu a pak i na louku. Vlastík byl o víkendu v práci, takže s ním nic nebylo. Dneska bylo docela teplo, takže bylo fajn. Mám rád teplo, ale zima mi nijak zvlášť nevadí.
Káro
9. října 2010
Včera jsem byl se Zdenina na louce. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, ona se mnou chodívá často, ale tentokrát šla se mnou i s Deny najednou. Jedno vodítko si dala kolem pasu a naše dvě vodítka si na něj přicvakla a šlo se. Já nejprve zlobil a tahal obě vodítka, ale na louce jsem se docela ukáznil a už jsem pobíhal vedle své puntíkaté slečny. Obešli jsme celou louku , byla to super procházka.
Když jsme dorazili domů, Zdenina s náma a s Damiánem šla ještě na zahradu. Tak jsem objevil svoji koupací bednu. Trochu vody do ní napršelo a tak jsem do ní skočil a cákal po všech v okolí.
Zdenina mi hubovala, ale já blbnul vesele dál. Pak jsem se ještě proběhnul přes záhony a bahno. Bylo dokonáno. Byl jsem špinavý i za ušima. Zdenina nás pak vzala domů a mě zahnala rovnou do koupelny, kde mě osprchovala a pořádně usušila. Já byl utahanej a tak jsem šel spát.

Dneska po ránu mi Zdenina zase odjela i se svým kocourem Whiteem, ale zase mi přijela Helenka, takže jsem spokojený.
Káro
Foceno 8. 10. 2010
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Moniska Moniska | E-mail | Web | 4. října 2010 v 16:51 | Reagovat

To Beník taky nemá rád koupel, ale musím říct, že se ztaženým ocasem poctivě drží.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama