"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...24. října 2010 - víkend

24. října 2010 v 23:36 | Zdenina |  Káro a jeho deník
24. října 2010
Deny a Káro 10/10

V pátek 22. 10. jsem kolem poledne šel se Zdeninou na louku, samozřejmě jsme sebou vzali i Deny. Pořádně jsem zlobil. Pořád pobíhal na opačnou stranu než Deny, takže Zdenina měla co dělat, aby nás udržela. Taky jsem tahal za vodítka, nebo se pletl pod nohama. Na zlobení jsem prostě mistr. Když jsme šli po poli, tak jsem vycoural vodítko v bahně a pořádně se zacákal. Zdenina se netvářila zrovna nadšeně. I Deny měla trochu zablácené tlapky, a tak nás po návratu Zdenina zahnala do koupelny a tam nám osprchovala packy. Mně se to docela líbilo, vodu mám rád, ale Deny se bránila, Zdenina si s ní však poradila. Pak nás pořádně vysušila a museli jsme pak být asi hodinu v teple, abychom nenastydli. Přece jenom už bývá docela chladno, i když odpoledne bylo teplo a slunečno.


V sobotu 23. 10. jsem vstal už v sedm ráno a Zdenina se mnou šla na zahradu. Byla dost velká kosa a všude byla bílá jinovatka. Prostě bylo pod nulou a zima. Studilo mě to do pacek, ale líbilo se mi po tom pobíhat. Odpoledne už bylo trochu tepleji, i když foukal studený vítr a bylo pod mrakem. Zdenina mě s Deny zase vzala na louku, ale pořádně se oblékla a jenom jsme obešli louku, takže jsme venku byli tak necelou hodinu. A pak honem do teploučka domova.

Dneska ráno pršelo a bylo mokro, alespoň nemrzlo. Na zahradě jsem se během dopoledne pořádně zabahnil, takže mě Zdenina musela pořádně otírat tlapky. Pak mě s Deny taky vzala na louku. Zrovna poprchávalo, bylo hrozně mokro a bahno. Skoro celou cestu s námi klusala, takže to uteklo rychleji než obvykle. Oběhli jsme si louku a šli zase domů. Odpoledne mi Zdenina i Helenka odjela do Klatov.
Káro
Deny a Káro 10/10
Deny a Káro 10/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moniska Moniska | E-mail | Web | 25. října 2010 v 16:01 | Reagovat

Káro je teda číslo. Zláštní, u nás taky ráno kolem  23.10. byla jinovatka(ráno). :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama