"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...5. září 2010 - Chytil jsem myš!

8. září 2010 v 12:17 | Zdenina |  Káro a jeho deník
5. září 2010
Tak se zase ozývám.
Ve středu 1. září zase přijela babička a Helenka má první dva týdny v září dovolenou, takže je se mnou doma. Každý den se mnou chodí na louku a hraje si se mnou.

Zdenina přijela až odpoledne ve čtvrtek 2. září a to zase odjela Helenka. Po sedmé se mnou šel páníček na louku, docela jsme se prošli. Byla legrace, došli jsme až k rybníku. Kolem deváté se na schodišti objevil Whitee a koukal na mě. Dolů ale nešel. Já skákal dole u dvířek, ale jeho to moc nezajímalo. Tak jsem si šel zase lehnout a Whitee běžel se Zdeninou zase nahoru do pokoje.


V pátek 3. září odjela hned po ránu panička s páníčkem do Klatov k doktoru a já byl se Zdeninou, babičkou a Damiánem doma. Zlobil jsem, běhal jsem sem tam a pořád jsem něco tahal. Zdenina dělala oběd a tak se na mě zlobila. Damián jako vždy dopoledne prospal. V poledne se napapal, došel se proběhnout na zahradu a zase zalezl do postele. Má rád svůj klid a já mu ho moc nedopřeju. Pořád ho zlobím a šťouchám do něho a on na mě pak štěká.
Odpoledne, to už byla panička s páníčkem doma, se mnou šel páníček na louku a já hned z kraje trávy chytl myš. Pohrál jsem si s ní, ale páníček mi ji sebral z tlamy a odhodil pryč. Chtěl jsem se za ní vydat a hledat jí, ale pokračovali jsme v cestě, a tak jsem neměl možnost. Škoda. Konečně se u mě projevují lovecké pudy a on mi to nepřeje.
Večer jsem na schodišti málem chytil Whiteeho, ale proklouzl mi mezi prkny a Zdenina mě naplácala na zadek, že prý zlobím. Já a zlobit? To přece není ani možné…

V sobotu 4. září dopoledne byl páníček na zahradě a já jsem lítal z domu ven a nazpět. Zdenina s babičkou mi chodili otvírat dveře, ale po čase je to přestalo bavit. A tak jsem měl po zábavě. Ach jo!
Odpoledne páníček dojel pro Helenku do Klatov, tak jsem měl zase všechny doma. Najedla se, převlékla a pak se mnou vyrazila na louku. Zase jsem se pořádně proběhl.

Dnes 5. září se se mnou Zdenina přetahovala o provaz, to byla prča. Páníček byl na dvoře a dva venkovní kocouři se potulovali po dvoře. Já chtěl za nimi a hrát si, ale nikdo mi to nedovolil. Všichni mi všechno zakazují a nic mi nedovolí…
Večer páníček odvezl Zdeninu s kocourem do Klatov, ale mám tu Helenku, tak to je v pohodě.
Káro
Káro na louce
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Haimi Haimi | Web | 8. září 2010 v 15:19 | Reagovat

Nádherný, ale je to pěkný zlobidlo... =D Káro jeden =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama