"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...8. srpna 2010 - souhrn

8. srpna 2010 v 9:56 | Zdenina |  Káro a jeho deník
Káro na louce
8. srpna 2010
Dlouho jsem svůj deník zanedbával, a tak tu dobu od posledního zápisu shrnu.
Počasí se trochu změnilo, už není takové horko. Někdy svítí sluníčko a někdy je zataženo a prší. Když je pěkně, tak se chodím osvěžit na zahradu do bedny s vodou. Je mi to příjemné a alespoň se vyřádím.

 Páníček už jezdí domů každý večer, tak i s tím jsem spokojen. Samozřejmě jsem si nestěžoval, když se mnou a Damiánem spinkala Zdenina, ale páníček je jen jeden.
V týdnu obvykle vstávám s páníčkem, tudíž kolem páté ráno a od té doby zlobím až tak do půl osmé, kdy dostanu papu a jdu zase spinkat. Dopoledne, s několika přestávkami, prospím a odpoledne se mi Zdenina věnuje. Blbneme a hrajeme si spolu.
Zdenina se na mě zlobí, protože pořád někde něco tahám a koušu. Hračky se mi válí všude. Tamhle je provaz na křesle, v kuchyni míček, na chodbě pískací kuřecí noha a někde další míčky a medvěd. Přiznávám se, neumím po sobě uklízet a jsem bordelář. Zdenina mi říká, ať si ty hračky uklízím, ale mě baví je hledat. Takže já prostě odmítám po sobě uklízet, ať to dělají jiní. Od toho mám přece lidi, ne?
Hrozně rád koušu Damiána a on potom na mě štěká a to je legrace. Mám ho rád, ale je to starý bručoun. Má problémy s klouby na zadních, takže se hůře pohybuje a občas pokulhává. Musím na něho občas brát ohledy. I když musím přiznat, když páníčkovi spadl utopenec, tak to byl Damián hodně rychlý. Než jsem vůbec stačil zareagovat, tak už ten "buřt" měl v sobě. Když se jedná o mls, tak to je rychlík.
Taky se už můžu pochlubit, že chodím na louku. Zdenina mě tam poprvé vzala 23. července a od té doby chodím skoro každý den na procházky. Nejdřív jsem si musel zvyknout na vodítko, ale nyní se už vždy těším, kdy mi ho nandá, abych mohl jít pobíhat po přírodě. Ještě pořád se motám pod nohy, ale už jsem se trochu polepšil. Běhat se se mnou ale nedá, protože jak říká Zdenina: "Člověk by se přerazil!"

Ve středu 4. srpna jsem k večeru jel do Klatov k veterináři. Dostal jsme píchanec na očkování proti vzteklině a čip. Takže už jsem v počítači a pípám po přečtení. Kdybych se ztratil, tak mě lépe najdou a to je přece dobře. Teď už budu chodit k panu doktoru jen jednou ročně a to jsem rád. Nemám rád cestu autem a to trvá jen 20 minut. Hrozně v autě zlobím, všude lezu a šlapu po Zdenině. Ale ona to trpělivě snáší. Je to hodná holka.

Ve čtvrtek 5. srpna bylo docela slunečno, takže jsem pobíhal po zahradě. Akorát až na večer se zatáhlo a začalo pršet. Déšť mi nevadí, klidně i v tom největším slejváku pobíhám v trávě, ale Zdenina mi vždy zažene domů, abych nenastydl. Kocour Whitee na mě zase zíral ze schodů, ale já se ho nevšímal. Když si se mnou nechce hrát, tak ho budu ignorovat.

V pátek 6. srpna jsem slavil narozeniny. Už mi jsou 3 měsíce. Dostal jsem haldu piškotů a mlíčko, granulky a pár pamlsků. Takhle tyhle měsíční narozeniny budu prý slavit jen do jednoho roku, pak už budou jen jednou ročně. A není to škoda, mít narozeniny jen jednou za rok?

Včera celý den pršelo a ráno odjela Zdenina a pak mi přijela Helenka. Přivítal jsem ji a ona pak se mnou odpoledne šla na louku v dešti. To byla skutečně legrace pobíhat v tom mokru a dešti po trávě. Byl jsem zacákaný a špinavý od bahna jako čurýk. Helenka mi pak zahnala do koupelny a osprchovala mě a osušila. Takže jsem byl zase čistý a mohl jít spinkat do křesla. Páníček šel do práce, i když je sobota, ale byl tam jen do odpoledne.

Dnes ráno svítí sluníčko a to se hned lépe stává. Mám slíbeno, že zase půjdu na louku, takže se moc těším.
Káro
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Haimi Haimi | Web | 8. srpna 2010 v 20:05 | Reagovat

Pěkně napsané, naše fenka má taky čip, to je dobrá věc =)Popřej károvi vše nejlepší =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama