"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...30. srpna 2010 - souhrn

30. srpna 2010 v 15:01 | Zdenina |  Káro a jeho deník
30. srpna 2010
Zase jsem se delší dobu neozval. Za těch pár týdnů se toho ani moc nezměnilo, jen ještě pořád rostu jako z vody. Momentálně se mi prodlužují nohy, takže vypadám tak trochu jako mutant. Skoro každý den chodím běhat na louku, vždy se vrátím hodně unavený. Lehnu si na chodbě a odpočívám tam.
Papám takřka jednou denně. Vždy si jen zobnu a pak zase běžím dál. Ono se zdá, že toho zdlábnu hodně, ale ono toho zase tolik není. Skutečně papám jen po troškách a ještě k tomu jsem hodně aktivní, takže všechny přebytečné kalorie spálím. Jak rostu, tak už vážím 17 kg.

Rozkoušu všechno, na co přijdu. Nedávno jsem paničce rozkousal nabíječku na mobil na tři kusy. Taky škubu noviny a časopisy. Ty mně chutnají.
Damián měl minulý týden (od neděle 22. 8.) problémy se zadními packami. Nemohl pořádně chodit, takže ho Zdenina musela poponášet. On má jen 25 kg, tak musím na něho brát ohledy. Ale stejně po Damiánovi skáču. Zdenina mě vždycky pokárá, abych toho nechal.

V pátek 27. 8. 2010 mi přijela Helenka a já měl po dlouhé obě holky doma pohromadě. Damián na tom byl už lépe a už pomalu mohl běhat, jen se zvedáním měl problém. Zdenina ho z gauče snesla a ven už běžel sám. Ještě má ale bolesti.
Kolem desáté večer přinesla Zdenina dolů svýho kocoura Whiteeho. Já na něho skočil a on hupsnul na Zdeninu a zasekl se jí drápy do ruky. Já si s ním chtěl jen hrát, ale on to nebere. Pak ho odnesla zase nahoru. Je to fakt hajzlík, ale Zdenina ho má ráda.

V sobotu 28. 8. 2010 odjel páníček na houby. Damián je už skoro zdravý. Zdenina mu připravuje jídlo zvlášť. Je to rohlík s mlíčkem, vodou a masem z psí konzervy. Všechno to promíchá a pak mu misku odnese a počká, dokud to nespapá. Já mám dlabanec v kuchyni. Je to různé, ale základ je rohlík s mlékem, pak se k tomu přidá masíčko, těstoviny, zelenina, polívka či omáčka. A přes den máme k dispozici granulky a kyblík s vodou. Damián ještě dostává prášek v salámu, to je na tu bolest v kyčlích.
V poledne jsem byl zase s Helenkou na louce, páníček se mezitím vrátil domů z hub. Přinesl jich dost. O něco později mi páníček zase zmizel, tentokrát odjel na fotbal. Večer byl Whitee na schodech a koukal po mně. Já skákal po straně, ale on nešel blíž.

Včera byl táta zase na houbách a opět jich přinesl plnou tašku. Panička s Helenkou je obíraly a krájely, Zdenina je pak zalila horkou vodou, o něco později se houby scedily a dali do pytlíku zmrznout. Odpoledne Zdenina odjela s páníčkem a Whiteem. Asi po hodině se mi vrátil jen páníček s nákupem. Zdenina zůstala v Klatovech.

Dnes ráno táta odjel do práce, dostal jsem papání a Helenka odjela do Klatov. Byla pryč celé dopoledne. Netrpělivě jsem na ni čekal, protože po návratu se mnou šla na louku, přesně jak slíbila. Během dopoledne a kolem poledne pršelo, takže jsem nemohl pobíhat po zahradě. Večer se mi snad vrátí páníček z práce. Damián je už v pohodě, jen trochu ještě pokulhává.
Káro
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi zvířata?

Ano 94% (63)
Ne 6% (4)

Komentáře

1 Haimi Haimi | Web | 30. srpna 2010 v 18:52 | Reagovat

Jako vždy, krásně a zajímavě napsané =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama