"Pokud se musíš ptát, nic se nedozvíš.

Pokud víš kde, stačí se zeptat."


Vydala jsem se na Jiný prostor...12. července 2010 - doktor

19. července 2010 v 12:50 | Zdenina |  Káro a jeho deník
12. července 2010
Ráno páníček nikam neodjel. Nešel do práce. Přesto po půl sedmé vstával i s paničkou a v půl osmé odjeli do Klatov. Já zůstal doma se Zdeninou, babičkou a Damiánem. Trošku jsem se pozlobil…vždycky odněkud něco vytáhnu a Zdenina mě pak nahání a chce mi to vzít. Takže je to legrace. Po desáté se vrátili z Klatov a přivezli i nákup.

Přes poledne jsem spinkal a odpoledne běhal po zahradě. Je horko, a tak často běhám ke kyblíku s vodou. Piju a piju. Žízeň je veliká. Za moment však už zase běhám na sluníčku i ve stínu.


K večeru po čtvrté hodině jsem jel se Zdeninou a páníčkem do Klatov ke svému doktoru. Bylo horko, tak mi Zdenina vzala vodičku do lahve a misku. Když jsem v Klatovech na parkovišti vyskočil z auta, tak jsem udělal loužičku. A Zdenina mi dala nabumbat. Po chvíli jsme se vydali na cestu. Šel jsem na vodítku, ale trošku jsem se bál aut a taky lidí. Všichni na mě koukají a ukazují si na mě. Tak jsem radši utíkal dál. U paní doktorky byl chládek, to by prima. Pomazlila se se mnou a já dostal zase píchanec. Dala mi taky suchar. Byl dobrý, ale suchý. Zdenina mi pak dala napít. Paní doktorka nás pochválila, že máme vodu s sebou, ale to je přece samozřejmé, ne? A pak už jsme zase cupitali nazpět k autu. V autě jsem se utábořil za zadním sklem nad sedačkami. Docela to tam příjemně foukalo, takže jsem se trošku ochladil. Doma když mě Zdenina vyndala s auta, tak jsem zase udělal loužičku do trávy. Byl jsem pochválen a pak jsme šli domů.

Bylo mi horko a tak jsem se chladil na chodbě na dlaždicích. Později jsem šel spinkat. Byl to dlouhý den.
Káro

14. července 2010
Včera páníček odjel do práce, ale večer se mi nevrátil. A pak se mnou a Damiánem spinkala na posteli Zdenina. Damián byl v sedmém nebi a já taky. Usínali jsme kolem jedenácté večer.

V noci kolem půl druhé si Damián vzpomněl, že má žízeň. Probudil si Zdeninu a ta s námi šla ke kyblíku a pak i ven před dům. Oba jsme se vyčůrali a zase šli spinkat.

Vstávali jsme kolem sedmé. Hned po ránu sekali kolem trávu a já se bál jít ven. Byl tam strašný kravál.

Dopoledne jsem jako obvykle zlobil v kuchyni. Zdenina na moment odběhla do patra a vypustila kocoura Whiteeho. Zase na mě koukal ze schodiště a kuchtil se na mě. Já mu to oplácel a štěknul na něho.
Zdenina, která zůstala nahoře, zakřičela na Whiteeho a byla slyšet rána. To nic, jen Whitee vylil kýbl s vodou na kytky. Byla tam prý potopa a Zdenina pelášila pro hadry a sušila. I Whitee je taky čertisko tvářící se jako andílek.

Odpoledne jsem se Zdeninou věšel prádlo. Tahal jsem za rukávy, ale Zdenina se netvářila moc nadšeně, tak jsem toho radši nechal. Radši jsem šel kousat stůl. Bylo mi horko, a tak jsem byl ve stínu. Damián celou dobu ležel za lavičkou v chládku a okusoval trávu. Ten starý bručoun si na mě už zvykl, ale pořád nemá rád, když po něm skáču a koušu ho.

Večer páníček zase nedorazil, proto s námi zase spinkala Zdenina. Páníček prý dorazí až v pátek. Už se těším, až tu bude.
Káro
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Čip Čip | Web | 19. července 2010 v 15:23 | Reagovat

Tak to byla paní doktorka hodná že?

U mě na blogu je soutěž o mazlíčka léta 2010, plně věřím, že se přihlásíš :D

2 Katůšqá Katůšqá | E-mail | Web | 19. července 2010 v 16:51 | Reagovat

Ahoj máš moc hezu blogis! Mám prosbu, vlastne prosby.. ta prvni je ze sem se pred nedavnem vsadila s kamaratkou, ze budu mit vetsi navstevnost nez ona... a tak te prosím podívas se mi na blog?? Moc to potřebuju. A ta druhá je, že mám na blogu časopis a nikdo se mi v tom casopisu nechce přihlásit do soutěží! Tak jestli by se ti chtělo zapojit se tak bych byla vdecna!! Diky predem!!

3 Maratonec Maratonec | 11. října 2010 v 16:10 | Reagovat

Nádherný blog a taky vymakanej design :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama